המקומות היפים בישראל להצעת נישואין מושלמת

אין יותר קסום מאשר הרגע הזה, שהיא אומרת לך "כן, אני מוכנה וכבר מתה להתחתן איתך". החלטתם על הצעת נישואין לבת הזוג? כעת יהיה כדאי להחליט על לוקיישן לא פחות ממדהים. ריכזנו עברוכם את הלוקיישנים היפים ביותר בארץ להצעות נישואין.

אין ספק, חשוב להפוך את היום בו אתם מציעים נישואין ליום המרגש ביותר בחייכם. ואם זה ככה, אם גם אתה וגם בת הזוג שלך מצפים לריגוש בטירוף, אז חשוב לדבר על לוקיישן. בישראל, כשאומרים את המילה לוקיישן, חובה באותה הנשימה גם להזכיר מקומות כמו מג'דל א-שמס (מג'דל שאמס). בואו נדבר על הזריחות היפות ביותר בארץ, הצעת נישואין ומה שביניהם.

 

 

מג'דל א-שמס: מקומות מדהימים להציע בהם נישואין ב-2020

 

מג'דל שאמס הוא יישוב דרוזי, שממוקם בקרבה רבה להר החרמון. ליתר דיוק, מג'דל שאמס נמצא למרגלות הר החרמון, מה שבעצם הופך אותו ליישוב הכי גבוה בארץ ישראל. אוקיי, עכשיו, כשאנחנו אומרים "הכי גבוה בארץ ישראל", יש לכך משמעות עמוקה וקסומה במיוחד. מומחי הרומנטיקה של חברת להציע נישואין בקלות מזכירים לכם את הדבר הבא:

ברגע שיישוב מסוים מוגדר בתור היישוב הכי גבוה בארץ ישראל, אותו יישוב זוכה באופן אוטומטי להיות הראשון שמתלטף בקרני השמש. ובמילים אחרות, יישוב מג'דל שאמס הוא היישוב הראשון שזוכה להיות מואר בזריחת השמש. במשך 360 ימים במהלך השנה, קודם כל הזריחה מאירה על יישוב זה.

רק לאחר מכן, כל ארץ ישראל מוארת על ידי הזריחה. עם זריחה כל כך רומנטית עד כדי תחושה של אגדה קסומה, מג'דל א-שמס זוכה להיות הראשון אצלנו ברשימת המקומות המושלמים להצעת נישואין בקלות. ואם אתם כבר מגיעים לאזור, כמובן שתוכלו גם לסגור על דיל במלון בוטיק משגע. כיף גדול!

 

 

מדבר הנגב או מצפה כוכבים בצפון ובדרום

 

בין אם ידעתם או לא, ברחבי הארץ פזורות חוות-חי שונות. אנחנו מדברים על חוות אלפקות, חוות סוסים ועוד. אתם מוזמנים לרכוש איזשהו דיל של סופ"ש בחווה שכזו, רק כדאי לוודא שישנו מקום המוגדר מצפה בקרבה לאותה חווה.

למשל, במצפה רמון תוכלו למצוא מצפה כוכבים פשוט מטורף, כל כך רומנטי שיצבוט בדיוק בנקודות הכי נכונות בלב. מעדיפים במרכז? אנחנו מזמינים אתכם להכיר את מצפה הכוכבים בגבעתיים. פחות מרשים ממצפה רמון, אבל בהחלט אפשרי למי מאיתנו שמעדיפים פחות להתנייד במשך שעות עם הרכב. המלצה שלנו? תשקיעו וסעו למצפה רמון. לא תתחרטו!

מצפה הכוכבים גבעתיים

למי מאיתנו שמעדיפים פחות להתנייד במשך שעות עם הרכב. (קרדיט: האגודה הישראלית לאסטרונומיה)

 

 

הצעת נישואין בכותל ב-2020

 

הצעת נישואין בכותל היא תמיד רלוונטית ואקטואלית, וזה ממש לא משנה אם אתם מאמינים גדולים בדת או פחות. בכל אחד מאיתנו, בלי קשר לאמונותיו, קיימת רוחניות מסוימת אשר רק צריכה את הטריגר הנכון בכדי להיות מוצפת ומורגשת.

הכותל בירושלים הוא אחד מאותם מקומות רוחניים, שנוגעים בכל אדם ואדם באופן הכי מורגש. אתם מוזמנים להתרגש כאן עם הצעת נישואין מהסרטים, תנצלו את העובדה שאתם מתגוררים בישראל. זכרו, אנשים מכל רחבי תבל מגיעים לכותל בכדי לחוות את האזור. אז לא תנצלו את העובדה שהכותל נמצא במרחק של חצי שעה נסיעה ממכם? גם אם שעתיים, זה הרבה יותר קרוב מאשר טיסה מחו"ל.

 

 

לא לוקיישן אבל עדיין אפשרות: הצעת נישואין במסוק

 

אוקי, זו באמת הצעת נישואין SUPER מיוחדת וגם EXTRA מרגשת. אתם מוזמנים להציע נישואין במסוק, תוך כדי שבת הזוג בכלל בטוחה שלקחתם אותה לטיול ייחודי בשמי ארץ ישראל.

זה עומד להיראות ככה: אתם מתעוררים בבוקר, מעדכנים את מומחי הרומנטיקה של חברת להציע נישואין בקלות שאתם בדרך, הם (צוות להציע נישואין בקלות) מכינים עבורכם את המסוק והנה, יצאתם לדרך.

במהלך הטיסה במסוק, שזה כבר ממש יפהפה ומדהים בפני עצמו, אתם לפתע מוציאים מהכיס את טבעת הנישואין. מעבר לכך, אפשר לארגן את זה כך שההצעה תהיה כתובה על האדמה בעזרת אש, או בעזרת אבנים, או בעזרת אלמנטים אחרים. באופן הזה, היא תראה מהמסוק את הצעת הנישואין ופשוט תהיה בהלם. כיף ענק!

צריכים ייעוץ לפני הצעת נישואין? צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים של חברת להציע נישואין בקלות, קבלו הצעת נישואין בהתאמה אישית.

בהצלחה!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)