הצעת נישואין בצלילה

7 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

הצעת נישואין היא תמיד דבר מרגש. הרגע הזה, שלנצח תזכרו, יהפוך אתכם מזוג מאוהב לזוג מאוהב-מאורס. את הצעת הנישואין אפשר לערוך בצורה פשוטה וקלאסית ואפשר גם בצורה מקורית וייחודית. אם התחביב המשותף שלך ושל בן\בת זוגך הוא צלילה, אם אתם אנשים של ים, של טבע, כנראה תשמחו לדעת שניתן להציע נישואין בצלילה!

אין ספק שהצעת נישואין בצלילה היא אחת הדרכים המיוחדות והמלהיבות להציע נישואין. הצעת נישואין בצלילה היא הצעה שתזכרו לכל החיים כחוויה רומנטית, מרגשת ובלתי נשכחת.  

ישנם מספר דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם מציעים נישואים באופן זה, שכן הצעת נישואין בצלילה מצריכה התארגנת בהתאם. במידה והחלטתם להציע נישואין מתחת למים אנחנו ממליצים לכם להיעזר בחברה שתפיק את ההצעה עבורכם. כיום ישנן חברות רבות שמתמחות בהפקת הצעות נישואין וידעו לארגן הצעה מסוג זה באופן המקצועי והאיכותי ביותר. 

 

מיקום

את הצעת הנישואין בצלילה אפשר לערוך ביותר ממקום אחד. האופציה הנפוצה ביותר היא הצעת נישואין באילת, שכן הצלילה שם מלווה במראות יפיפיים. החיסרון בצלילה באילת הוא כמובן המרחק. אופציה נוספת (וקצת פחות נפוצה) היא להציע נישואין בצלילה בים התיכון, שם תוכלו להחליט באיזה חוף תרצו לצלול ולהציע. 

 

משך הצעת נישואין בצלילה

בשל ההיערכות הלוגיסטית שנדרשת להצעה מסוג זה, הצעת נישואין בצלילה לא יכולה לערוך הרבה זמן. לרוב משך זמן הצלילה הוא כ-30 דק' שבמהלכם אתם מציעים נישואין. 

 

ידע מוקדם

כדי להציע נישואין בצלילה לא חייבים ידע מוקדם בצלילה, ניתן לבצע את הצלילה כחלק מצלילת ניסיון שלא דורשת ידע קודם. חשוב לדעת- צלילת ניסיון תחייב כל אחד מכם במדריך אישי צמוד שילווה אתכם לאורך כל הצלילה. 

 

רומנטיקה

אם תרצו, תוכלו להוסיף להצעה עצמה אלמנטים רומנטיים נוספים שיהפכו אותה למרגשת אף יותר. חברת ההפקות שתבחרו תוכל לארגן עבורכם שלט "התנשאי לי" בתוך המים, בקבוק יין שיחכה לכם על החוף לאחר ההצעה ועוד. מכיוון שהצעה בצלילה היא גם ככה אירוע מיוחד ויוצא דופן, נמליץ לכם לא להגזים עם האלמנטים הרומנטיים ש"יעטפו" אותה. לצד זאת נאמר שיש חשיבות להשקעה בפרטים הקטנים ולא שווה לוותר עליהם לחלוטין.

 

צלם להצעת הנישואין

אם אתם כבר משקיעים כל כך ומציעים נישואין צלילה, השקיעו עוד קצת ותזמינו גם צלם. זאת תהיה הצעה כל כך מיוחדת ומרגשת שכנראה תרצו לזכור אותה לכל החיים. הזמינו צלם שיתעד עבורכם את האירוע המיוחד הזה בתמונה או בסרטון.

  

אחרי הצלילה

אנחנו ממליצים לכם להזמין מקום למסעדה לאחרי ההצעה, שבה תוכלו לאכול ארוחה רומנטית ולחגוג את האירוע המרגש. ככל שתהפכו את הצעת הנישואין לחוויה יותר מלאה וכוללת, ככה היא תהפוך לרומנטית וזכורה יותר. 

 

מחיר

הצעת נישואין בצלילה היא לא עסק זול. בגלל הלוגיסטיקה והמורכבות של הצעה מסוג זה, המחיר שחברות ההפקה מבקשות עליה הוא מעט גבוה יותר מהצעות אחרות. לרוב הצעת נישואין בצלילה תעלה בערך 1,500 ₪. המחיר עלול להשתנות בהתאם לדברים שתחליטו להוסיף להצעה (כמו צלם, שלט "התנשאי לי" ועוד). 

 

אין ספק שאם אתם זוג שאוהב את הים או אם סתם בא לכם לערוך הצעת נישואין שתזכרו לכל החיים כחוויה מדהימה, הצעת נישואין בצלילה היא הדבר בשבילכם. ההצעה הבלתי נשכחת הזאת תהפוך לאחד הזיכרונות הכי מדהימים ומרגשים שלכם. שימו לב שאתם בוחרים חברת הפקות טובה ואיכותית שתציע לכם את השירות הטוב ביותר עבור המחיר המשתלם ביותר.

המון מזל טוב ובהצלחה!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)