הצעת נישואין בוהו שיק

3 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

כיום, הצת נישואין נחשבת לטקס בלתי נפרד מהחתונה עצמה ולהרבה אנשים חשוב מאוד לדאוג שתתקיים הצעת נישואין מאורגנת ולעיתים אפילו מעוצבת.

עוד בטרם תכנון הליך החתונה, ניכר כי קיים מבחר די גדול של סגנונות חתונה וכמו כן, של הצעות נישואין.

 

אלמנטים עיצוביים בהצעות נישואין

לרוב, טרנדים עיצוביים מניעים את העולם קדימה והם אלה שהרבה פעמים קובעים איך הסביבה תראה ובאופן ספציפי יותר, הם מכתיבים את האופן בו אתם מחליטים לעצב את ביתכם או כל חלל אחר.

בהקשר זה, טרנדים שונים של עיצוב תופסים חלק ניכר בהצעות נישואין והרבה אנשים מושפעים על פיהם בזמן שהם מתכננים הצעת נישואין.

 

הצעת נישואין בוהו שיק

 

סגנונות של הצעות נישואין

בסריקה רחבה של מבחר הצעות נישואין הקיימות, ניתן למצוא הן הצעות נישואין קלאסיות, הן הצעות נישואין מהודרות יותר והן הצעות נישואין לא שגרתיות.

מבין הצעות הנישואין הייחודיות, ניתן למצוא את הצעת הנישואין בסגנון בוהו, אשר מאופיינת בגוונים נקיים של אסתטיקה מודרנית שמשולבים סידורי פרחים מרשימים ושפע של יופי.

הצעת נישואין כזו הינה מושלמת לחיק הטבע, היא מלאה באלמנטים דקורטיביים ויכולה להתאים נהדר לאנשים המחפשים הצעת נישואין ייחודית ומלאה בצבעוניות. 

לרוב, הצעות נישואין בסגנון בוהו כוללות פריטים שמעוצבים בגווני אדמה וכמו כן, גם סידורי פרחים מיובשים וכל האלמנטים ביחד יכולים להפוך את הצעת הנישואין לייחודית ובסגנון בוהמי.

 

מהו סגנון הבוהו שיק?

מדובר בסגנון עיצובי שמקורו בשנות ה 60 של המאה הקודמת, בבוהמה של אותם ימים. לכאורה, ניתן לחשוב כי מדובר בסגנון מרושל או 'זרוק', אך למעשה, ההיפך הוא הנכון.

מדובר בסגנון עיצוב ייחודי, בעל עקרונות ספציפיים, שבאמצעותו ניתן להפוך כל חלל, כגון: בית, לשיקי באופן מיוחד.

סגנון הבוהו שיק מביא עמו משהו אקלקטי והוא נחשב לנוח ואישי ומשלב בתוכו כמה חומרים טבעיים וטקסטורות ובנוסף גם צמחייה ועציצים ססגוניים. 

אופן השימוש בסגנון הבוהו שיק נעשה ע"י כמה אלמנטים חשובים, כאשר העיקרי בראשם הינו השילוב של אז והיום, המבטא מצד אחד סגנון וינטג' ומצד שני, מראה מודרני, מהודר ואלגנטי.

בנוסף, בסגנון הבוהו שיק נעשה בד"כ שימוש בבדים שונים וכמו כן, בצבעים בגוונים צהובים וחומים (כגון: צבע החמרה). אלמנטים נוספים שנהוג לשלבם בסגנון הבוהו הינם פריטי ישיבה נמוכים, אשר מבטאים תחושה של חופש ונינוחות. 

יתרון בולט מאוד של סגנון הבוהו שיק הוא היכולת שלו להשתלב עם מבחר גדול של סגנונות ולמעשה, עם כל סגנון כמעט.

ישנם אנשים אשר הופכים אותו לסגנון המרכזי בעיצוב של חלל מסוים, לדוגמא: ביתם הפרטי, כשלעומתם, ישנם כאלה שמשלבים אותו יחד עם סגנונות אחרים ובכך יוצרים מראה עיצובי ייחודי ולעיתים לא שגרתי.

 

האלמנטים הנכללים בהצעת נישואין בסגנון בוהו שיק

לרוב, הצעות נישואין בסגנון בוהו שיק כוללות חופה בסגנון בוהו טיפי, קישוטי מבנה עץ ועיצוב מינימלי של שאר הטקס, אשר מטרתו להבליט את עיצוב חופת הבוהו המשולשת.

בנוסף, שטיחים בסגנון וינטג' מונחים בתוך החופה ומטרתם להעניק לחלל אווירה נינוחה והם מאפשרים גם לכרוע על משטח נקי ונוח. 

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)