הצעת נישואין במסוק

6 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

כולנו חלמנו על התרחיש הזה – אתם תלויים בין שמיים וארץ, טסים במסוק, האנדרנלין זורם לכם בגוף, הנוף משגע, הארץ כולה נפרשת תחתיכם, אהבת חייכם נמצאת לצדכם כשלפתע היא קורעת ברך ומציעה לכם נישואים. לשאלה הזאת יש רק תשובה אחת – "ברור שכן!" אין ספק שאין אף מקום אחר בו יותר מיוחד ומרגש לשאול את השאלה הזאת. הצעת נישואין במסוק היא חוויה רומנטית, מרגשת ויוצאת מן הכלל!

בא לכם להגשים לבן\בת זוגכם חלום? תופתעו לשמוע שזה הרבה פחות מורכב (ויקר) ממה שאתם חושבים. אז איך עורכים הצעת נישואין במסוק? אנחנו כאן כדי לענות על כל השאלות. 

 

הצעת נישואין במסוק – למי זה מתאים?

הצעת נישואין במסוק מתאימה בעיקר לזוגות שמחשפים את הדברים המיוחדים, השונים, היוצאים מן הכלל. אם אתם ובן\בת זוגכם אוהבים אקסטרים וריגושים, הצעת נישואין במסוק היא ההצעה האידיאלית עבורכם. 

 

איך זה עובד?

הצעת נישואין במסוק כוללת בתוכה טיסה פרטית שנעה בין חצי שעה לשעתיים. הטיסה תעבור מעל מקומות יפים בארץ ובמהלכה תוכלו ליהנות מהזמן ביחד ומהנופים עוצרי הנשימה. 

 

רומנטיקה

אל הצעת הנישואין במסוק תוכלו להוסיף גם אלמנטים רומנטיים. נכון שההצעה היא העיקר, אבל הפרטים הקטנים חשובים לא פחות. בעזרת שוקולדים, יין, פרחים ובלונים תוכלו ליצור עבור בן\בת זוגכם חוויה רומנטית, כוללת ומלאה. כמו כן, במידה ותרצו לתעד את הרגע המרגש, תוכלו לבקש מחברת הטיסה להוסיף צלם שילווה אתכם ויצלם את רגע ההצעה. 

 

איפה?

מעל איזה חלק בארץ תטוסו? איזה שתחליטו! יתרון נוסף בהצעת נישואין במסוק הוא שאתם אלו שבוחרים את התפאורה שלו. אם אתם מעדיפים מרחבים יותר ירוקים – הצפון הוא המקום בשבילכם, אם אתם מתרגשים יותר מהמדבר- טוסו דרומה! אם אתם מרגישים חיבור מיוחד לים – טוסו מעל קו החוף. תוכלו גם לעלות ולרדת בגובה הטיסה במקומות מסוימים. 

 

לפני\אחרי הטיסה

בהתאם למקום שתחליטו לטוס מעליו, תוכלו גם לבחור אטרקציה נוספת. אם תחליטו לטוס מעל קיסריה תוכלו לעשות שם לאחר מכן סיור היסטורי, אם תחליטו לטוס מעל הצפון תוכלו לסיים את הטיסה בצימרים מפנקים. זכרו שאתם אלו שקובעים מהיכן תמריאו והיכן תנחתו ואתם יכולים להמריא מנקודת אחת ולנחות בנקודה אחרת. 

 

ההצעה

ההצעה במסוק יכולה להתרחש במספר דרכים. הראשונה היא כמובן האופן הקלאסי, שאילת השאלה "התנשאי לי?". האופציה השנייה היא להזמין שלט "התנשאי לי" שיהיה במסוק, והאופציה השלישית, שמתאימה בעיקר למטיבי הלכת, היא שלט "התנשאי לי?" שכולל את שם בת הזוג ופרוש על הקרקע באותיות גדולות.

 

מחיר

המחיר נע ומשתנה בהתאם לחבילה שתבחרו עבור הצעת הנישואין במסוק. רוב החברות יציעו מגוון רחב של חבילות שכוללות בתוכן תנאים שונים. מחיר החבילה ישתנה בהתאם לאלמנטים שמוצעים בה, ביניהם משך הטיסה, צלם, נקודת הנחיתה וההמראה, יין ושוקולדים ועוד.

מחיר הצעת נישואין במסוק ינוע לרוב בין 750-1700 ₪ בממוצע. 

 

אנחנו ממליצים לכם להפוך את החוויה הזאת למלאה ולתאם פעילויות לפני או אחרי הטיסה עצמה. זכרו לשים לב גם לפרטים הקטנים ולדאוג לבקבוק יין ולשוקולדים שיהיו איתכם במסוק. נאמר מראש, יהיה קשה יותר להפתיע את בן\בת הזוג כשמדובר על הצעת נישואין במסוק, שכן זהו אירוע חריג ויוצא דופן.

אין ספק שהצעת נישואין במסוק היא דרך מיוחדת ויוצאת מן הכלל לשאול את שאלת השאלות. אם אתם רוצים להגשים חלומות, להתרגש מכל הלב וליהנות מחוויה זוגית ורומנטית- הצעת נישואין במסוק היא בול בשבילכם. 

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)