הצעת נישואין בכדור פורח

6 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

ישנו מגוון עצום של דרכים שבהן תוכלו להציע נישואין. את סוג ההצעה תוכלו לבחור לפי ההעדפה האישית שלכם, ההיכרות שלכם עם בן\בת זוגכם והמחיר.

טיסה פרטית בכדור פורח היא דרך מעולה להציע נישואין. בין שמיים לארץ, מעל נופיה המדהימים של ארץ ישראל, תוכלו לכרוע ברך ולשאול את שאלת השאלות. תאמינו לנו שבאופן הזה התשובה בטוח תהיה חיובית! 

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות את זה נכון, בדרך הטובה ביותר. 

 

חברת הצעות שתפיק לכם הצעת נישואין בכדור פורח

ישנן חברות רבות שיוכלו לספק לכם שירותי הצעת נישואין בכדור פורח. אנחנו ממליצים לכם לבחור חברה רק לאחר תחקיר מעמיק והשוואה בין חברות שונות. שימו לב שאתם בוחרים בחברה שיש עליה המלצות ולא בחברה אנונימית.

 

מה הטיסה כוללת

רוב החברות מציעות חוויה כוללת של הצעת נישואין שמתחילה עוד לפני ההמראה ומסתיימת אחרי. הטיסה כוללת קבלת פנים ותה, צפייה בניפוח הבלון, טיסת בכדור פורח כמובן, שמפניה במהלך הטיסה, שלט הצעת נישואין מעוצב, תיעוד של רגע ההצעה ועוד. חברת הצעה יכולה להציע לכם גם ארוחה זוגית ורומנטית אחרי הטיסה באחת מהמסעדות באזור הנחיתה. 

 

השקיעו בפרטים הקטנים

אל תסמכו רק על חברת התעופה שתדאג להכל. קנו בעצמכם שוקולדים וזר פרחים לטיסה, סגרו אולי צימר או ארוחה מפנקת לאחרי הנחיתה, הביאו איתכם מצלמה חד פעמית ותעדו את הטיסה בפילם. נסו להיות כמה שיותר יצירתיים ולהשקיע בפרטים הקטנים. 

 

שלבו מוזיקה

אין חוויה שמוזיקה מתאימה לא יכולה לשפר. הביאו איתכם לטיסה רמקול קטן וקומפקטי, הרכיבו מראש פלייליסט מרגש עם שירים ששניכם אוהבים ונגנו אותו במהלך הטיסה כולה. המוזיקה תעניק פסקול רומנטי לחוויית הטיסה ותעצים את האירוע המיוחד הזה.

 

צלם

כשמדובר בהצעת נישואין בכדור פורח ההתלבטות על צלם היא אמיתית. בכדור פורח אין הרבה מקום ויכול להיות שתעדיפו לוותר על תיעוד בשביל האינטימיות, או לחלופין לגרוע מעט מהאינטימית עבור המזכרת המרגשת. שתי האופציות הן טובות באותה מידה ותלויות בהעדפה האישית שלכם. יכול להיות שיותר יתאים לכם לחוות את הטיסה שניכם יחד ולהצטלם רק אחרי הנחיתה. 

 

משך וזמן הטיסה

משך הטיסה אורך בדרך כלל בין שעה לשעה וחצי, והוא מלווה בהסברים של מפעיל הכדור על הנופים השונים. אנחנו ממליצים לסגור טיסת כדור פורח בשעות הבוקר המוקדמות ובכך להיות עדים לזריחה. שימו לב שאת הצעת הנישואין בכדור פורח מומלץ לערוך בדרך כלל בימי הסתיו או האביב הנעימים. 

 

מחיר

טיסה בכדור פורח היא כנראה פחות יקרה משחשבתם ועולה בין 500 ל-600 ₪ לנוסע. כל אלמנט שתוסיפו לטיסה יעלה עוד קצת כסף ויוסיף למחיר הכולל של החוויה. 

 

הפתעה

השתדלו כמה שיותר להפתיע את בן\בת הזוג. חשבו על תירוץ יצירתי כמו "זכינו בטיסה בכדור פורח" או "נתנו לי מהעבודה מתנה לחג- טיסה בכדור פורח". נסו לא לעורר את חשדם. זכרו, ככל שההצעה תהיה מפתיעה יותר, כך היא תהפוך לאירוע בלתי נשכח ומרגש יותר. היעזרו במשפחה ובחברים של בן\בת הזוג במקרה הצורך. 

 

ואיך תציעו

הצעת נישואין בכדור פורח מאפשרת לכם לבחור איך בדיוק תציעו נישואין מבין כמה אפשרויות. הראשונה והקלאסית ביותר היא לכרוע ברך ולשאול את שאלת השאלות- "התנשאי לי?". האפשרות השנייה היא לדאוג שיהיה שלט בכדור הפורח עליו כתובה השאלה. והאפשרות האחרונה והמרשימה ביותר היא להציע נישואין בסמוך לנחיתה באמצעות שלט הצעת נישואין שנמצא על הקרקע. 

 

אין ספק שטיסה בכדור פורח היא דרך מצוינת להציע בה נישואין. ההצעה תהפוך לחוויה מרגשת וייחודית ששניכם תזכרו לשארית חייכם המשותפים!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)