שירי הצעת נישואין המומלצים ביותר (כולל השירים)

אנחנו יודעים, אתם מעוניינים באירוע חתונה שעושה מוסיקה בלב. ולכן, יהיה כדאי לחשוב טוב-טוב על השיר שילווה אתכם בחופה. האמת? גם על שאר השירים שילוו את האירוע עצמו. אבל לפני הכול, כיצד אתם עומדים להציע נישואין, בליווי של איזה שיר והפקה?

דיג'יי מומלץ לחתונות, הוא בהחלט איש מקצוע שכדאי לבחור בקפידה. אם מדברים על שיר החופה שלכם, זה לא פחות חשוב! אבל לפני השירים האלו ובחירת דיג'יי, אנחנו רוצים רגע לדבר אתכם על אחד הרגעים הכי חשובים, רגע הצעת הנישואין. בעוד שחלקנו יעדיפו הצעת נישואין ספונטנית וצנועה, חלקנו האחר יעדיף דווקא הפקת הצעת נישואין בליווי חברת הפקות להצעות נישואין.

 

הצעות נישואין רומנטיות בליווי הפקה ומוסיקה

איזו הצעת נישואין תהיה רומנטית יותר? אין חוקים. אבל יחד עם זאת שאין חוקים בהצעות נישואין, בהחלט תמיד אפשר לשדרג את הצעת הנישואין ולהפוך אותה לחוויה של ממה. את זאת, אתם תעשו בליווי מקצועי של חברת הפקות. מעבר להפקה רומנטית ביותר של הצעת נישואין, חברת ההפקות גם תסייע לכם בבחירת השיר שילווה את ההצעה.

אם אתם מגיעים מראש מוכנים עם שיר שאהוב עליכם (או על בני הזוג), כמובן שתמיד יהיה אפשרי לנגן את השיר הספציפי הזה שעושה לכם טוב על הלב. ורוצים עוד טיפ קטן? אנחנו, אישית, ממליצים דווקא על הרכב מוסיקלי שינגן LIVE את השיר שאתם בוחרים.

 

הרכב מוסיקלי LIVE בהצעת נישואין

מה יותר רומנטי מאשר זוג מאוהב בחוף הים, הרכב מוסיקלי שמגיע בהפתעה (הוא יגיע עם כלים אקוסטיים שאיתם אפשר לנגן ללא הגברה וללא חשמל), ובת זוג שאומרת "כן" תוך כדי דמעות של ריגוש? מדהים! מבחינת השירים עצמם, ובכן זה לחלוטין תלוי בכם, אבל כדאי לדעת שהרבה אנשים בוחרים למשל בשיר של איתי לוי, השיר שנקרא כולנה. שיר רומנטי מאוד.

בניה ברבי, גם הוא מושמע בחתונות לא מעטות עם שירו "עכשיו הלב פתוח".

 

הראל מויאל אהוב מאוד בגני ואולמות אירועים עם שירו "אהיה לך אושר", שיר אקוסטי ברובו ומאוד מרגש. בעוד שרגב הוד לא כל כך מככב במצעדי הפזמונים בשנים האחרונות ויותר נע ונד בין תוכנית ריאליטי אחת לשנייה, דווקא עם השיר שלו "התינשאי לי" הוא מפגין נוכחות באולמות האירועים השונים. מדובר בשיר קצת ישן, אבל בהפקות, דווקא שירי הקיטץ' תופסים חזק.

 

שירי קיטץ' בהצעות נישואין תמיד תופסים חזק!

אגב, אם כבר מדברים על קיטץ', השיר "נשבע" של בועז שרעבי הוא בחירה תמיד אחלה (לחתונה עצמה, פחות להצעת נישואין). אמנם מעט לעוס כבר, אנחנו מודים, אבל הוא עדיין יפהפה ברמות הכי מרגשות. אם תרצו לבחור אותו להצעת הנישואין, גם זה אפשרי.

אם כבר הזכרנו את הראל מויאל, אנחנו רוצים שתכירו עוד שיר שלו, שיר שנקרא "ניצחת את כל הרגשות". שיר שיהפוך את הצעת הנישואין שלכם לממש מרגשת ודומעת, השיר הזה נכתב בשנה האחרונה. ומי יותר מרגש מאשר משה פרץ, בשירו "האישה שלי"? אם בא לכם להתרגש בהצעת הנישואין עם מיסטר פרץ, זו בהחלט אחלה בחירה של שיר.

 

הצעת נישואין עם השירים הכי מתאימים

בא לכם להתרגש עם דודו אהרון? בשירו, "נתת לי אותה", דודו אהרון מרגש אותנו עד דמעות עם השיר שמדבר על ארוסתו (הוא כתב אותו בעצמו). בשורה התחתונה, לא משנה באיזה שיר תבחרו, העיקר שתתרגשו ותאהבו במשך כל חייכם.

 

אנחנו מאחלים לכם ים של אושר והמון אהבה, שיהיה לכם כל טוב!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)