הצעת נישואין בכותל

7 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

החלטתם שהגיע הזמן למסד את הקשר ולשאול את בן\בת זוגכם את השאלה החשובה מכל- "האם תינשאי לי?". זהו בהחלט רגע גדול וחשוב בקשר שלכם בפרט ובחייכם בכלל. זהו רגע משמעותי, מרגש, רומנטי, זהו רגע שיתחיל דרך חדשה, זהו רגע שכנראה תרצו לזכור לטובה כל החיים. 

החלטתם שהמקום האידיאלי עבור הצעת הנישואים הוא בכותל? מעולה! עכשיו כל שנותר הוא להבין איך עושים את זה על הצד הטוב ביותר. אז איך מארגנים הצעת נישואין בכותל שתענה על כל הציפיות ותרגש את שניכם?
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. קבלו את המדריך המלא להצעת נישואין בכותל!

 

ישנן שתי דרכים עיקריות שבהן תוכלו לערוך הצעת נישואין בכותל:

הצעת נישואין בכותל מאורגנת

במידה ותחליטו שאתם רוצים הצעת נישואין מרשימה בסדר גודל גדול, הצעת נישואין מאורגנת היא בדיוק הדבר בשבילכם. את התפאורה וההכנות הדרושות עבור הצעת נישואין בכותל תעשה עבורכם חברה ייעודית לכך שמפיקה ומארגנת הצעות נישואין.

לרוב ההצעה המאורגנת תתרחש במרפסת המרכזית שפונה לקיר הכותל ולרחבה המרכזית. עבור הצעת הנישואין, תארגן לכם החברה שטיח אדום עם עלי כותרת מפוזרים עליו, נרות רומנטיים, שדרת בלונים, זיקוקים ושלט פרחים או שלט דיגיטלי.

הצעה מאורגנת נעשית על ידי מפיק מקצועי ומנוסה והיא תהווה חוויה רומנטית מלאה וטוטאלית בעת הצעת הנישואין. כמו כן, הצעה מאורגנת תוכל לדאוג עבורכם גם לצלם וידיאו או סטילס שיתעד את הרגע המרגש. הצעה מאורגנת תוכל לספק לכם אלמנטים רומנטיים רבים – משלט מודפס עם הקדשה אישית ועד בקבוק יין מובחר.

כמובן שהצעה מאורגנת תעלה יותר מהצעה עצמאית, שכן חברת ההפקה מתחייבת לאירוע שלם ולחוויה מלאה. 

 

הפקת נישואין בכותל עצמאית

הצעת נישואין עצמאית בכותל היא הצעה אותה תארגנו ותפיקו בעצמכם. היתרון המרכזי של הצעה עצמאית הוא שהיא לרוב פשוטה ואינטימית יותר. אם אתם זוג שלא אוהב "רעש וצלצולים", שלא אוהב מחוות רומנטיות גדולות או להביע יותר מדי בציבור, הצעת נישואין עצמאית בכותל היא ללא ספק הפתרון עבורכם. הצעה זו תורכב מכל האלמנטים שאתם תחליטו שירכיבו אותה- לא רוצים שטיח אדום? לא חייב. רוצים פרחים ולא בלונים? מצוין. הכל תלוי בכם, הכל בשליטתכם, תוכלו "לשחק" ולעצב את ההצעה בדיוק כפי שתרצו. המחיר של הצעה עצמאית יהיה גם זול יותר מהצעה מאורגנת שכן אתם המפיקים של עצמכם וכל הבחירות הכלכליות נתונות בידיכם.

לכן אם אתם מעדיפים הצעה אינטימית ואישית יותר, הצעה שהיא ייחודית רק לכם ומושפעת לחלוטין מהבחירות שלכם- הצעת נישואין עצמאית בכותל היא הבחירה הנכונה עבורכם. 

 

החלטתם להציע באופן עצמאי?

הנה מספר רעיונות שיעזרו לכם לתכנן את ההצעה בצורה הטובה והמרגשת ביותר. 

  1. חשבו על כל התרחישים – יכול להיות שבערב שאתם נוסעים לירושלים יהיה קר; יכול להיות שבערב שאתם נוסעים לירושלים היא\הוא אמור\ה לעבוד עד מאוחר; יכול להיות שנסעתם בשעה פקוקה מהרגיל. אל תהיו שאננים, חשבו על הכל מראש!. הקפידו לתכנן ולחשוב על פתרונות לכל התרחישים. 
  2. תדאגו שהמרפסת או אותו מקום שתרצו להכין את ההצעה יהיה פנוי – יש המון הצעות בכותל, המקום באמת מדהים ומושלם, אני הצעתי שם נישואין אך לא במרפסת שרציתי – "מרפסת חב"ד" הידועה לכולם. חשוב מאוד לשלוח בן משפחה או חבר טוב שיכין את כל הפקת הצעת הנישואין שלכם בכותל בצורה קפדנית ומושלמת.
  3. דאגו לפרטים הקטנים – נכון, ההצעה היא העיקר, אבל חווית ההצעה תהיה מלאה יותר אם תעטפו אותה באלמנטים רומנטיים ומרגשים. תקנו בקבוק יין טוב, השקיעו בזר פרחים שמורכב מהפרח האהוב עליו\ה, בחרו שיר ודאגו לרמקול טוב, תדאגו שיהיה מישהו שיתעד את המאורע. 
  4. הישארו חשאיים – חלק מהריגוש בהצעת הנישואין הוא אלמנט ההפתעה. השתדלו לא לעורר את חשדה\ו ולא לרמוז על מה שעתיד להתרחש. התייחסו לנסיעה הזאת כ"נסיעה ספונטנית לבירה" ולא יותר מזה, כך תצליחו להפתיע באמת את בן\בת זוגכם. 

 

המון מזל טוב! אין ספק שהכותל הוא מקום מרגש ועוצמתי להציע בו נישואין!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)