הצעת נישואין על יאכטה

11 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

כשהים האינסופי נפשר מולכם ומקיף אתכם, כשרוח מלטפת אתכם והשמש מתחילה לשקוע, הפלגה על יאכטה היא הדרך הכי רומנטית להציע נישואין לאהבת חייכם. הצעת נישואין על יאכטה היא חוויה מרגשת ואינטימית, חוויה שתהפוך את הצעת הנישואין לרגע שתזכרו לכל החיים.

הפלגת יאכטה רומנטית פרטית כוללת גם שתייה אלכוהולית, כיבוד קל, צילום, פרחים ובלונים. אז אם בא לכם לפנק את בן\בת הזוג, ו"על הדרך" גם להציע נישואין- הפלגה פרטית על יאכטה היא הדבר בשבילכם. 

 

חברת הפקה בשביל הצעת נישואין על יאכטה

שימו לב, את הצעת הנישואין על יאכטה לא מומלץ לארגן באופן עצמאי. עדיף לכם לשכור את שירותיה של חברת יאכטות\חברת הצעות נישואין שמתמחה בנושא ותדע לעשות עבורכם את כל האירגונים על הצד הטוב ביותר. 

 

וודאו שהחברה דואגת לכל הפרטים

הפלגה על יאכטה לא תהיה אותו דבר בלי אווירה רומנטית. את האווירה תיצרו בעזרת יין, ארוחה זוגית, מוזיקה, פרחים, לבבות שוקולד, שתיה חמה וקלה, צילום וידיאו וסטילס של ההצעה ועוד. את השאר יעשה כבר הים, אל תדאגו. 

 

בחרו חברה מקצועית אך רגישה

כשתבחרו חברה שתפיק עבורכם אירוע של הצעת נישואין ביאכטה בחרו חברה מנוסה שתגרום לכם להרגיש שהם קשובים אליכם, אכפתיים ורגישים. מצאו חברה שיש לה המלצות ושאתם מרוצים מאופן התנהלותם. אל תתנו לחברה לא איכותית להרוס לכם את הרגע המיוחד. שאלו חברים שאתם יודעים שהציעו נישואין באותה הדרך, חפשו המלצות באתרי אינטרנט, ערכו שיחת היכרות עם מנהל החברה. אנחנו סומכים עליכם לעשות את הבחירה הנכונה. 

 

צילום

שימו לב שחברות הצעת הנישואין יוכלו לתאם עבורכם גם צלם שיהיה על היאכטה ויתעד את רגע הצעת הנישואין המרגש. צילום של הצעת הנישואין יהווה עבורכם מזכרת מרגשת שתלווה אתכם לכל החיים. 

 

ארוחות

חברות מסוימות מציעות גם ארוחות בוקר, צהריים או ערב בתוספת תשלום. אנחנו ממליצים להוסיף ארוחה להפלגה שכן אחרי ההצעה המרגשת כנראה תרצו לחגוג את האירוסין בארוחה יוקרתית ומפנקת על היאכטה. 

 

חשוב שתדעו

רוב היאכטות אמורות להיות מאובזרות בשירותים, חדר שינה, מקלחת ואזור מקורה. שימו לב שלא מטעים אתכם ומבטיחים לכם יאכטה ללא כל התנאים הנ"ל.

 

מחיר

בוא נדבר מחיר – הצעת נישואין על יאכטה היא לא דבר זול. השכרת יאכטה למשך שעתיים תעלה בערך 850 ₪, כאשר על כל שעה נוספת תצטרכו לשלם עוד כ-300 ₪. בנוסף לזה כמובן יש את כל הדברים שכנראה תרצו להוסיף להפלגה כמו יין, שוקולדים, שלט "התינשאי לי", צלם, ארוחה, בלונים ועוד. כל אלו כמובן יעלו עוד כסף נוסף על המחיר בסיס. 

הצעת נישואין על יאכטה יכולה להיות חוויה מדהימה ומרגשת עם עושים אותה נכון. הקפידו לא להגזים במחוות אבל כן לתת להן חשיבות. וודאו שאתם בוחרים בחברת הפקות מקצועית, אמינה ומומלצת. שימו לב שאתם בוחרים בחברה שמציעה לכם מחיר הוגן עבור השירות שלה.

אין ספק שהרוח הנעימה, השקיעה המרגשת, הים השלו והאינטימיות שלכם יחד, כבר יעשו את העבודה עבורכם ויצרו את האווירה הרומנטית האידיאלית. הצעת נישואין על יאכטה היא אופציה מושלמת אם אתם אוהבים מחווה רומנטיות מרגשות אך מידתיות, אם אתם זוג שאוהב מאוד את הביחד שלו, אם אתם אנשים שהים מרגש אותם. אין דרך יותר טובה מזו להתחיל את חייכם המשותפים יחד!

לנו נותר רק לאחל לכם המון בהצלחה ומזל טוב! אנחנו בטוחים שזאת תהיה חוויה מדהימה שלא תשכחו לעולם.

להציע נישואין בקלות
להציע נישואין בקלות