הצעת נישואין במצנח רחיפה

8 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

החלטתם סוף סוף למסד את הקשר ולהציע נישואין. המון מזל טוב! עכשיו רק נותר להחליט איך בדיוק עושים זאת. ישנו מגוון רחב של דרכים שבהן תוכלו להציע נישואין לאהוב\ת ליבכם. אנחנו ממליצים לכם לבחור דרך שמביאה את שניכם לידי ביטוי, שתגרום לכם להתרגש ולהרגיש בנוח. אם שניכם אנשי אקסטרים שאוהבים לחיות את החיים במלואם, אוהבים ליצור חוויות ייחודיות ולצבור רגעים מרגשים, הצעת נישואין במצנח רחיפה היא ההצעה עבורכם. 

אז איך בדיוק עושים את זה ומה זה אומר? אנחנו פה כדי לענות על כל השאלות שלכם וגם לתת לכם כמה טיפים.

 

איך זה בדיוק עובד הצעת נישואין במצנח רחיפה?

הצניחה תתבצע עם שני מצנחי רחיפה. בו זמנית תרחפו כזוג עם שני מצנחי רחיפה שונים, מלווים בשני מדריכים. במהלך הרחיפה תתפסו זרמי אויר חמים שיגרמו לכם להמשיך לרחף למשך כ-20 דק'. 

 

איפה זה קורה?

ישנו מספר מוגבל של מקומות שבהם תוכלו לקיים הצעת נישואין במצנח רחיפה. רוב המקומות נמצאים במצוקים של מישור החוף בין נתניה להרצליה. חשבו איזה רצועת חוף אתם יותר מעדיפים ולפי ההעדפה שלכם בחרו איפה לקיים את הצעת הנישואין.

 

מתי מציעים?

תוכלו להציע נישואין במהלך 20 דקות הרחיפה או אחרי הנחיתה, על החוף עצמו. החברה שתארגן לכם את הצעת הנישואין במצנח רחיפה תוכל גם לדאוג שעל החוף כשתנחתו יחכה שלט "התינשאי לי", בקבוק יין, בלונים ופרחים אדומים. 

 

תיעוד

בין אם החלטתם להציע באוויר או על היבשה, אנחנו ממליצים לכם לשכור צלם שיתעד את האירוע המרגש הזה. צילום וידיאו או סטילס של הצעת הנישואין יכול להוות מזכרת מרגשת שתלווה אתכם לעוד שנים רבות. 

 

בחירת מדריך צניחה

מכיוון שבמהלך הצעת הנישואין תהיו מלווים במדריכים, אנחנו ממליצים לכם לערוך שיחה עם המדריכים לפני הרחיפה, לערוך איתם תיאום ציפיות ולשתף אותם בחששות שלכם. מדריך שיצור אצלכם תחושת ביטחון ונוחות הוא מדריך טוב שתוכלו לסמוך עליו. אל תסגרו מדריך שגורם לכם להרגיש לא בנוח כשאתם מדברים איתו.

 

חוויה כוללת

כדי להפוך את הצעת הנישואין במצנח רחיפה לחוויה מלאה וכוללת אנחנו ממליצים לכם לתאם גם מסעדה או צימר לאחרי הנחיתה. כך תוכלו לחגוג את אירוסיכם ואת אהבתכם. ככל שחווית ההצעה תהיה רחבה וגדולה יותר ככה היא תהפוך להיות מרגשת ובלתי נשכחת. 

 

מזג אוויר

שימו לב שאתם מקיימים את הצעת הנישואין במצנח רחיפה במזג אוויר המתאים לכך. התייעצו עם החברה שמארגנת עבורכם את הצעת הנישואין ובחרו יחד איתה יום שמתאים לרחיפה במצנח. כמובן שהחיסרון בהצעת נישואין במצנח רחיפה היא ההגבלה של עונות השנה- לא תוכלו להציע נישואין במצנח רחיפה בחורף.

 

מחיר

לרוב הצעת נישואין במצנח רחיפה תעלה בין 1,000-1,500 ₪ לכ-20 דקות רחיפה. אמנם המחיר לא זול אבל החוויה היא כל כך עוצמתית שהיא שווה את הכסף. השוו בין מחירים של חברות שונות לפני שאתם סוגרים את החברה שאיתה תעשו זאת. שימו לב שאתם הולכים על חברה שמציעה מחיר הוגן על הצעת נישואין במצנח רחיפה, מחיר שהוא לא גבוה ולא נמוך מדי. 

 

הצעת נישואין במצנח רחיפה היא דרך מדהימה להציע נישואין. כזוג, תרחפו עם שני מצנחי רחיפה, יחד ולחוד, לגובה של כמה מאות מטרים. תחושת החופש והאינטימיות יחד שתחוו תיזכר לכם לכל החיים. השילוב בין רוגע לאנדרנלין הופך את חווית הצעת הנישואין במצנח רחיפה למיוחדת אף יותר.

 

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)