הצעת נישואין דתית

6 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

אם אתם זוג דתי צעיר שהחליט להתחתן יש דרכים רבות שבהן תוכל להציע נישואין לאהובתך. נישואין הוא מוסד שתמיד היה קשור לדת. רוב אזרחי ישראל יתחתנו דרך הרבנות וגם אלו שלא כנראה יקפידו על מנהגים יהודים בחופה ובמהלך החתונה. גם את הצעת הנישואין תוכלו לערוך באופן דתי אם תרצו. 

אז איך הצעת נישואין דתית עובדת בדיוק? אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל השאלות. 

 

מיקום הצעת נישואין דתית

אם אתם רוצים לקיים הצעת נישואין דתית יכול להיות שגם תרצו לקיים אותה במקום בעל חשיבות דתית רוחנית. הצעת נישואין בכותל יכולה להיות אפשרות נהדרות לאלו מכם שרוצים להוסיף קצת קדושה לרגע המרגש. 

 

איך מארגנים הצעת נישואין בכותל?

ישנן שתי דרכים עיקריות להפיק הצעת נישואין בכותל – מאורגנת ועצמאית:

 

מאורגנת

חשוב שתדעו שכיום ישנו מבחר עצום של חברות שיכולות להפיק עבורכם את הצעת הנישואין בכותל. חברת ההפקות תוכל לארגן עבורכם הצעת נישואין מרגשת שכוללת שולחן מעוצב, שטיח אדום עם עלי כותרת מפוזרים עליו, שלט "התנשאי לי", יין, שוקולדים, פרחים ועוד. המיקום שבו תוכל חברת ההפקה לארגן עבורכם את הצעת הנישואין הוא או במרפסת המרכזית שפונה לקיר הכותל או ברחבת הכותל עצמה. כמו כן, חברת ההפקות תוכל לסגור עבורכם גם צלם וידיאו או סטילס שיתעד את הרגע המרגש. 

 

עצמאית

תוכלו להפיק את הצעת הנישואין בכותל גם באופן עצמי. שימו לב שאם החלטתם שאתם מארגנים את הצעת הנישואין ללא חברת הפקות אנחנו ממליצים לכם להיעזר בחברים או במשפחה שיבואו לארגן את המקום בזמן שאתם מביאים את בת זוגכם. התייעצו עם חברים שעשו זאת בעצמם, קראו המלצות על איך לעשות את זה נכון באינטרנט, תגיעו מוכנים!

 

אלמנטים דתיים

במידה והחלטתם שאתם לא רוצים לקיים את הצעת הנישואין בכותל אבל אתם עדיין רוצים לשמור על אווירה דתית בעת ההצעה חשבו אילו ערכים בדת הם הכי חשובים עבורכם ועבור בת זוגכם. חשבו אילו אלמנטים יחזקו וידגישו את האווירה הדתית בעת הצעת הנישואין. 

 

מסעדה כשרה ויוקרתית

בשנים האחרונות שוק הקולינריה הישראלי מתפתח וצומח, הופך אט אט לבינלאומי. בתוך שוק הקולינריה המצוין בארץ נכללות גם מסעדות כשר שלא נופלות מאף מסעדות שף לא כשרות. הזמינו מקום אצל מסעדה כשרה ואיכותית. יכול להיות שתחליטו להציע במסעדה עצמה ויכול להיות שתציעו בבית ואז תמשיכו את החגיגה במסעדה, בשני המקרים טוב שתהיה לכם הזמנה למסעדה כשרה ויוקרתית. 

 

אינטימיות או חברתיות

חשבו באיזה אופן תרצו להציע נישואין – אינטימי או חברתי. הצעת נישואין דתית יכולה להיות מרגשת בין עורכים אותה לבד, רק שניכם, ובין אם אתם עורכים אותה במהלך אירוע חברתי. בהתאם לבחירה בסוג ההצעה, תוכלו גם לבחור את מקום ההצעה. הצעה אינטימית אולי תעדיפו לערוך בבית, בחוף שקט או על גג בניין, בעוד שהצעת נישואין חברתית תוכלו לקיים במסיבה של חבר, בחתונה של חברים, במסיבת אירוסין ועוד. 

 

אלמנטים רומנטיים

הצעת נישואין דתית ממש לא סותרת רומנטיקה. השקיעו בבקבוק יין טוב וכשר, בפרחים, בבלונים, בשוקולדים ובארוחה מושקעת. הכינו מראש רשימת השמעה של שירים ישראלים שאתם אוהבים לשמוע יחד או שיש להם ערך סנטימנטלי עבורכם.

 

הדבר המרכזי והכי חשוב בהצעת נישואין דתית הוא האותנטיות. הקפידו לשמור על אווירה שתגרום לכם ולבת זוגכם להתרגש ולהרגיש בנוח. אל תעשו דברים שמרגישים לכם לא נכונים או שחברים לחצו עליכם לעשות. בסופו של דבר זה הרגע שלכם ואתם היחידים שחשובים בו.

המון מזל טוב ובהצלחה בדרך החדשה והמשותפת יחד!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)