הצעת נישואין יוקרתית

8 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

אחרי כמה שנים של מערכת יחסים אוהבת ויציבה, החלטתם יחד עם בן\בת הזוג שהגיע הזמן למסד את הקשר ולקחת אותו לשלב הבא. הדבר הבא שעומד לקרות הוא כמובן הצעת הנישואין המיוחלת.

את הצעת הנישואין תוכלו לערוך במגוון רחב של דרכים בהתאם לטעם ולהעדפות האישיות שלכם ושל בן\בת זוגכם. במידה והחלטתם לערוך הצעת נישואין בסגנון יוקרתי, ישנם מספר דברים שעליכם לעשות כדי שהאירוע הזה ייזכר כחוויה חיובית ובלתי נשכחת.  

 

מיקום הצעת נישואין יוקרתית

היתרון המרכזי של הצעת נישואין יוקרתית היא שאתם יכולים לבצע אותה בכל מקום שתרצו. הצעת נישואין יוקרתית מתבססת בעיקר על ה"איך" ולא על ה"איפה". לכן תוכלו לערוך הצעת נישואין יוקרתית במסעדה, על גג של בניין ואפילו בבית!

אם כבר החלטת לערוך הצעת נישואין יוקרתית אנחנו ממליצים לכם לבחור מקום שיתאים לאווירה. חשבו באיזה מקום תקבלו את התחושה הכי רומנטית מצד אחד, והכי יוקרתית מצד שני. 

 

הצעה מאורגנת

אם אתם מתכננים לערוך הצעת נישואין יוקרתית כדאי שתדעו שאתם לא חייבים לארגן אותה בעצמכם. כיום ישנו מגוון רחב של חברות שיכלו להפיק עבורכם את הצעת הנישואין. בהצעה מסוג זה אנחנו ממליצים לשכור את שירותיה של חברה כזו כדי לקבל תחושת יוקרה אמיתית. חברת הצעות נישואין תוכל לספק לכם אלמנטים רבים שיהפכו את ההצעה לחוויה שלמה ויוקרתית.

בין האלמנטים- שטיח אדום, שלט "התנשאי לי?" מפואר, שוקולדים, שולחן חגיגי, יין איכותי, זיקוקים, מזרקות אש, נרות, עששיות רומנטיות, אגרטלי זכוכית עם פרחים, לדים צבעוניים, תיבת הפתעות עם בלונים, הפרחת יונים ועוד.
שימו לב שאתם בוחרים חברת הפקה איכותית ומקצועית שמבקשת מחיר הוגן עבור ההצעה שאתם רוצים. השוו מחירים לפני, חפשו המלצות. לא הייתם רוצים שהצעת הנישואין תהרס בגלל עבודה לא מקצועית.

 

שיר להצעה

חברת ההפקות תוכל להשמיע שיר שתבחרו שיתנגן ברקע בזמן ההצעה.

הקטע הטריקי – איך מחליטים איזה שיר יתנגן ברקע? נסו לחשוב על שיר שהוא לא סתם רומנטי ומרגש, אלא שיש לו משמעות סנטימנטלית עבור שניכם. השיר הזה יהפוך להיות הפסקול הנצחי של הרגע המיוחד הזה, אל תקבלו החלטה בקלות ראש, בחרו רק שיר שמרגש אתכם מכל הלב. 

 

צילום

במידה ותרצו, חברת ההפקה תוכל לדאוג שיהיה בזמן ההצעה גם צלם. הצלם יוכל לתעד לכם (בווידאו או בסטילס) את הצעת הנישואין היוקרתית ולהשאיר אתכם עם מזכרת נצחית מהרגע הבלתי נשכח הזה. 

 

מחיר

במידה והחלטתם שאתם רוצים לעשות הצעת נישואין יוקרתית קחו בחשבון שהיא כנראה תעלה בהתאם- לא מעט כסף. המחיר של הצעת נישואין יוקרתית משתנה ונקבע בעיקר על פי האלמנטים השונים שתרצו שההצעה תכלול- עם או בלי פרחים, עם או בלי צלם, עם או בלי הפרחת יונים ועוד. כדי שההצעה תהיה אכן רומנטית, מרשימה ויוקרתית כפי שאתם מדמיינים אותה תצטרכו להשקיע בה כסף. הצעת נישואין יוקרתית תתחיל ממחיר של כ-1,500 ₪ ותעלה בהתאם לדברים שתוסיפו אליה. 

 

תשמרו בסוד

השתדלו לשמור את הצעת הנישואין כמה שיותר בסוד שאתם יכולים. אפקט ההפתעה הוא חשוב ומכריע כשמדובר על הצעות נישואין. ככל שבן\בת הזוג יצפו לזה פחות, ככה זה יהיה מרגש יותר. השתדלו לא לעורר את חשדם!

הצעת נישואין היא תמיד אירוע מרגש, ובמיוחד כשמדובר בהצעת נישואין יוקרתית. האווירה הרומנטית מתעצמת כשההצעה עצמה היא מרשימה, מפוארת ומושקעת. היו יצירתיים, חשבו על הכל עד הפרטים הקטנים, ובחרו חברת הפקה איכותית ומקצועית.

בהצלחה! אנחנו בטוחים שההצעה תהיה אירוע מרגש ובלתי נשכח!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)