הצעת נישואין אישה לגבר

12 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

בואו נודה באמת, בשנת 2020 אין סיבה אמיתית שבגללה הגבר הוא עדיין זה שצריך להציע נישואין ולא האישה. נשים בכל העולם מגדירות את עצמן כפמניסטיות וחותרות לשוויון זכויות, מאבק שאליו הצטרפו כבר גברים רבים. אם את מרגישה שאת אישה חזקה, עצמאית, שחותרת לשוויון זכויות והזדמנויות, אנחנו ממליצים לך לקחת את המושכת לידייך ולעשות את המעשה – להציע נישואין לבן זוגך האוהב.

 

אם כבר דיברתם על הנושא והחלטתם למסד את הקשר, כל שנשאר הוא לעשות את השלב הבא ולשאול את השאלה, אולי הפעם את זאת שתציעי נישואין? תתקני את עוולת ההיסטוריה? תקיימי את השוויון שאת מאמינה בו? אם החלטת ללכת על זה את מדהימה! אנחנו פה בשביל להנחות אותך איך לעשות את זה נכון.

 

בחרי מקום מדויק

חשבי על מקומות שאת ובן זוגך אוהבים, מקומות סנטימנטליים או רגשיים, מקומות בעלי זיכרונות או חשיבות. ערכי את הצעת הנישואין במקום מיוחד שיהיה נעים ונוח עבור שניכם. אם אתם יותר זוג של בית, אולי תציעי על גג הבניין או בסלון. אם אתם זוג שאוהב לצאת אולי כדאי דווקא להציע במסעדה יוקרתית או בהפלגה. 

 

חשבי על זמן מתאים

בהתאם למקום אותו תבחרי תצטרכי גם להתאים את עצמך למזג האוויר. תכנני מקום שיהיה נעים להציע בו גם מבחינת העונה שבה את מציעה. אם זה מקום פתוח אולי כדאי לחכות לימים נעימים, לא חמים מדי ולא קרים מדי. אם זה מקום סגור את יכולה להרשות לעצמך להציע מתי שרק תרצי.

 

חשאיות

ככל שהוא יותר יופתע, כנראה הוא גם יותר יתרגש. במקרה הזה, כשאת מציעה לו, יתרון הסודיות משחק לטובתך. כנראה שהוא לא יחשוב או יצפה להצעת נישואין מצידך. בדיוק בגלל זה את יכולה לגרום להצעה להיות הפתעה אמיתית ולרגש את בן זוגך בצורה מקסימלית. 

 

רומנטיקה

זכרי להשקיע בפרטים הקטנים. נכון שהצעת הנישואין עצמה היא העיקר, אבל גם הפרטים שמסביבה חשובים לא פחות. תקני יין טוב, תסגרי מסעדה לאחרי, תדאגי לפרחים, בלונים, שוקולדים ונרות. גם במקרה הזה יש לך יתרון, לרוב נשים יודעות יותר איך להשקיע ולהיות רומנטיות.

 

מוזיקת רקע

אנחנו ממליצים להרכיב פלייליסט מראש אותו תוכלי לנגן בזמן ההצעה ואחריה. כדאי שהפלייליסט יהיה מורכב משירים בעלי משמעות סנטימנטלית עבור שניכם. מוזיקה מאוד עוזרת ליצור אווירה והיא תוכל להוות פסקול מושלם לאירוע המרגש.

 

התייעצי עם חברות

התייעצי עם החברות שלך על איך הכי כדאי לעשות זאת, חפשי באינטרנט בנות נוספות שהציעו נישואין לבני זוגם. הקשיבי לניסיון עבר ועצות של אחרות, יכול להיות שהן יתנו לך טיפים שלא חשבת עליהם קודם וישדרגו לך את הצעת הנישואין. 

אין ספק שהצעת נישואין אישה לגבר היא דרך ייחודית ומרגשת להציע נישואין. בעידן של היום בו הנשים נלחמות על מקומן השווה בחברה, להציע נישואין לבן זוגך הוא אקט של אהבה ושוויון. החלטתם שהוא האחד? דיברתם כבר על למסד את הקשר? הוא אהבת חייך? אז למה בעצם שתחכי שהוא יציע לך? קחי את היוזמה לידייך וארגני הצעת נישואין מרגשת, כמו שתכלס, רק נשים יכולות. אנחנו בטוחים שזאת תהיה הצעת נישואין רומנטית ומדהימה שתיזכר עבור שניכם כחוויה חיובית ובלתי נשכחת. 

אנחנו מאחלים לך המון בהצלחה ומזל טוב, בטוחים שתערכי הצעת נישואין אישה לגבר בדרך הכי טובה שניתן!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)