הצעת נישואין בחרמון

9 צופים בעמוד זה כרגע.
תוכן עניינים

אתם ובן\בת הזוג החלטתם שהגיע הזמן לקחת את הקשר לשלב הבא ולמסד אותו? איזו החלטה מרגשת! הדיבורים על חיים משותפים יחד כבר על הפרק ועכשיו נותר רק להפוך את זה לרשמי ולהציע נישואים. 

הצעת נישואין יכולה להתבצע במגוון רחב של דרכים וצורות, וזה בדיוק היופי בה. הצעת הנישואין שתבחרו לערוך תהיה ייחודית לכם ותאפיין את ההעדפות האישיות שלכם ושל בן\בת זוגכם. 

אם אתם זוג שחושב שהחורף הוא העונה הכי מוצלחת, שאוהב לעשות סקי ביחד או שפשוט נהנה ממזג האוויר הקר, יכול מאוד להיות שהצעת נישואין בחרמון היא ההצעה המושלמת עבורכם. 

אז איך עורכים הצעת נישואין בחרמון שתרגש את שניכם ותתעלה על כל הציפיות? המדריך המלא כאן!

 

בחירת תאריך

בטח לא נפתיע אתכם כשנאמר שהצעת נישואין בשלג בחרמון יכולה להתקיים רק בשיא החורף. מדינת ישראל כידוע התברכה בקיץ ארוך מאוד ובחורף קצר בהתאם, ולכן הצעת נישואין בחרמון תוכל להיערך בעיקר בחודשים ינואר ופברואר.


נכון שהצעת נישואין בחרמון תתאפיין במזג אויר קר, אבל גם כשמדובר על קור יש טווח טמפרטורות רחב שיכול להשפיע על האירוע המרגש. לפני שאתם מתכננים את יום ההצעה, וודאו קודם שמזג האוויר בו סביר. לא תרצו להציע נישואין במזג אוויר סוער וקר מדי או ביום שמשי ונטול שלג לחלוטין. 

 

הצעה נישואין בחרמון מאורגנת

אחרי שהחלטתם מתי תציעו בהתאם למזג האוויר, תוכלו להחליט האם תרצו לארגן את ההצעה בעצמכם או לשכור את שירותיה של חברת הפקות שתעשה זאת עבורכם.

היתרון הגדול בחברה שתפיק עבורכם את הצעת הנישואין הוא שלא תצטרכו להתעסק בשום דבר. כל שעליכם לעשות יהיה להגיע עם בן\בת זוגכם, להציע נישואין וליהנות מהרגע. חברת ההפקה תוכל להציע מגוון אפשרויות עבור ההצעה החל משלט ורדים ענק ועד שטיח אדום.

החיסרון בחברת הפקות הוא שהמחיר בהתאם. לרוב הצעת נישואין מאורגנת תעלה יותר מהצעה שתארגנו באופן עצמאי, ותגיע לרוב לסכום של כ- 1700 ₪ בממוצע. 

 

הצעת נישואין עצמאית

האופציה השנייה כמובן היא לארגן את הצעת הנישואין בעצמכם. אמנם הדבר יצריך מכם תכנון יסודי יותר, אבל תוכלו לערוך את ההצעה באופן שהכי מתאים לכם. העלות של הצעה עצמאית תהיה זולה יותר מעלות של הצעה מאורגנת.  

 

אלמנטים רומנטיים

במידה והחלטתם לארגן את הצעת הנישואין שלכם באופן עצמאי השתדלו להשקיע בפרטים הקטנים. קנו זר פרחים או זר בלונים יפה, השקיעו בבקבוק יין איכותי, השמיעו ברקע שיר רומנטי. ככל שתשקיעו יותר בפרטים הקטנים ככה תצליחו ליצור אווירה יותר רומנטית ומרגשת. 

 

פעילויות

אנחנו ממליצים לתכנן גם פעילות מהנה ללפני\אחרי ההצעה. אולי תתחילו מארוחת בוקר רומנטית שלאחריה תציעו? אולי אחרי ההצעה תצאו לארוחת ערב מפנקת? נסו להפוך את ההצעה לאירוע רחב יותר שכולל בתוכו חגיגה שלמה של אהבה. 

 

צלם

במידה ותרצו לתעד את רגע ההצעה המרגש, תוכלו לשכור את שירותיו של צלם וידיאו או סטילס שיוכל לצלם עבורכם את האירוע. בעזרת צלם, הרגע הזה, שיהפוך להיות אחד הזיכרונות המיוחדים ביותר שלכם, יוכל להישאר איתכם לעוד שנים רבות.

 

חשאיות

את הנסיעה לחרמון לא תוכלו לשמור בסוד אז נסו לפחות להצליח לשמור בסוד את הצעת הנישואין עצמה. אלמנט ההפתעה משחק תפקיד חשוב בהצעת נישואים, והוא תורם להתרגשות סביב האירוע.

השתדלו לתכנן את כל מה שצריך בזמן שבן\בת זוגכם לא בבית, אל תתנו להם רמזים ואל תתנהגו בצורה חשודה. זכרו, ככל שבן\בת הזוג ידעו פחות, ככה הם יתרגשו יותר. 

אין ספק שהצעת נישואין בחרמון היא דרך מרגשת, רומנטית וקסומה להציע נישואין לאהבת חייכם ולמסד סוף סוף את הקשר!

להציע נישואין בקלות
להצעת נישואין מושלמת
להציע נישואין בקלות
צרו איתנו קשר :)